Jdi na obsah Jdi na menu
 

UBU 2006

8. 2. 2009

Salut všem členům, přátelům i pozorovatelům 5. kolony,

máme to za sebou, je to v nás, ano přátelé mám na mysli UBU 2006.

Již dříve jsem o výzkumu napsal :
„Máme před sebou ještě mnoho práce a úkolů. Na příští akci a to je akce UBU si při pochodu zvaném UJU (čti užu) to je pochod Ubušín – Jimramov – Ubušín, vyzkoušíme na několika dobrovolnících, kde je hranice mezi normální dávkou NTS a předávkováním.“

A jak jsem napsal tak se také stalo. Tentokrát jsme nebádali jaký druh NTS použít, to již víme, ale náš zájem byl zjistit kde je ta zmiňovaná hranice mezi zdravou dávkou NTS a předávkováním. Za Obrazektímto účelem byla pro každého účastníka pochodu aplikována jiná výše dávek NTS. Podle chování účastníků jsme potom lehkou metodou zjistili přímo ideální dávku NTS pro pochod v těžkých klimatických podmínkách. Musím zde opět připomenout náročnost našeho bádání a touto cestou poděkovat výzkumníkům za jejich přístup k celé akci a to jak dobrovolníkům, kteří byli předávkováni (čistě z vědeckých důvodů) i těm, u kterých aplikovaná dávka nedosáhla potřebné hodnoty a chyběl jim známý pocit nepřemožitelnosti při překonávání klimatických překážek a také při sběru předávkovaných kamarádů. ObrazekA tak díky těmto statečným hochům již víme kde je ta hranice zdravého dávkování, již jsme odstranili nežádoucí jevy jako je těžknutí nohou a špatná orientace v prostoru. Tímto ale naše úkoly nekončí, při příští akci budeme bádat v oblasti dávkování TNS při vysokých teplotách.
Z pochopitelných důvodů o našem bádání nemohu více psát, neboť naše práce má již dnes velkou duchovní hodnotu a nepřítel by jistě našich výsledků využil ve svůj prospěch.


Velké díky Renndovi a všem kamarádům z 5. kolony