Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pozvání na dvě výstavy

  
      24. 11. 2011 v 18 hodin proběhne zahajovací večírek výstavy fotografií Michaely Wecker v Café Steiner, Gorkého 38, Brno, a

 
wek.jpg 
Michaela Wecker je rovněž autorkou fotografie pořízené během bitevní ukázky pod Santonem 4. prosince 2010, která je motivem  letošního plakátu ke vzpomínkovým akcím Austerlitz 2011.

 
 
 
 
 
      26. 11. 2011 se v obci Újezd u Brna v restauraci U kostela uskuteční v 17 hodin vernisáž výstavy kreseb Katrin Buttigové, členkyCísařské Slavkovské Gardy a pištkyně Grande Armée.
 
rajce.jpgVýstava Kattrin Buttigové  předchází blížícímu se 206. výročí bitvy u Slavkova a mladá umělkyně se nechala inspirovat především postavami vojáků regimentů, které se autenticky účastnily slavkovské bitvy, i postavami současných členů jednotek re-enactmentu. Ve větším formátu budou výstavě dominovat podobizny tří císařů na koních. Všichni zájemci o tuto výstavu z řad laické i odborné veřejnosti, ať už v civilu či v uniformě, jsou tímto srdečně zváni. Výtežek dobrovolného vstupného je určen na podporu LILA, Domova pro postižené děti Otnice, příspěvkové organizace kraje.
 

 Autor: Team Austerlitz (15/11/2011)

 

vystavy-.gif